Sponsor Reklamlar
Sponsor Reklamlar

Nevşehir

Alevi'lik Ana Forum Katagorisinde ve  Alevi Yerleşim Yerleri Forumunda Bulunan  Nevşehir Konusunu Görüntülemektesiniz.=>Ben bir Nevşehirli olarak yazıyorum Atlamış olduğum köyleri bilen Dostlar yazarlar ise sevinirim. Nevşehir'in Ayhanli Köyü Nevşehir'in Hacibektaş İlçesi ve Aşağıdaki Sıraladığım Köyleri. Akçataş Aşağı topayın Anapınar Babapınar İlicek Kütükçü Çivril... Güzel Paylaşımlar Canlar......

Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni
  • 1 gönderen ^çirkin^-^kral^

Seçenekler
Alt 05.01.11   #1
^çirkin^-^kral^
^çirkin^-^kral^ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üye
Nereden: Ankara
Rep Puani : 10
Standart Nevşehir

Ben bir Nevşehirli olarak yazıyorum Atlamış olduğum köyleri bilen Dostlar yazarlar ise sevinirim.
Nevşehir'in Ayhanli Köyü
Nevşehir'in Hacibektaş İlçesi ve Aşağıdaki Sıraladığım Köyleri.
Akçataş
Aşağı topayın
Anapınar
Babapınar
İlicek
Kütükçü
Çivril...

Güzel Paylaşımlar Canlar...
Sponsor Reklamlar

Alevi bunu beğendi.
^çirkin^-^kral^ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 03.11.12   #2
rambosonix2
Yeni Üye
Üye
Nereden: Mardin
Rep Puani : 10
Standart Cevap: Nevşehir

Ben Hacıbektaş Aşıklar köyündenim ALEVİ köyüdür eklerseniz sevinirim
Sponsor Reklamlar

rambosonix2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.

SEO by vBSEO 3.6.0 PL2